Poznajmy się

foto-20.jpg

WITAJCIE DRODZY!

Miło, że zdecydowaliście się odwiedzić moją stronę. Najprawdopodobniej odliczacie dni do chwili, kiedy powiecie sobie – „TAK”! Jestem pewien, że z całego serducha pragniecie by ten jedyny, niepowtarzalny dzień okazał się WIELKIM SUKCESEM. A JA? Z wielką przyjemnością Wam w tym pomogę!

Kim jestem? Przede wszystkim człowiekiem, który ma wielki przywilej i zaszczyt uczestniczyć najważniejszych chwilach wspaniałych ludzi, których spotykam na swojej drodze. Choć blisko mi do prawnika nie udzielę Wam trafnej porady prawnej… Nie każdy robi w życiu to co jest zgodne z jego wykształceniem, podobnie jak nie każdy robi to co naprawdę lubi. Mnie się udało!

Jeśli szukasz kogoś kto z pasją i zamiłowaniem profesjonalnie zadba o ten jedyny i niepowtarzalny dzień w Twoim życiu to dobrze trafiłeś! Skąd jestem? Pochodzę z Opola – stolicy polskiej piosenki. Jednak można mnie spotkać na terenie całego Śląska.

Co robię jako Dj – Wodzirej uwielbiający swą profesję?

Doskonale zestawioną muzykę opartą o największe taneczne przeboje wzbogacam o ciekawe quizy, zabawy czy tańce integracyjne. Wszystko połączone z taktem, wyczuciem i dobrym humorem:)

Wieloletnie doświadczenie radiowe i kilkaset zagranych imprez dało mi umiejętności przydatne w indywidualnym podejściu do każdej imprezy tanecznej. Staram się nie osiadać na laurach powielając utarte schematy. Współpraca z każdym z Was, z każdą poznaną i  wyjątkową Parą  to dla mnie wspaniała lekcja, dzięki czemu prę do przodu, uczę się i cały czas progresywnie ulepszam to co robię.

Jako DJ gram muzykę mechaniczną za pomocą konsolety DJ’skiej firmy Pioneer. Używam w tym celu oryginalnych PŁYT CD, unikatowych SINGLI oraz plików mp3 zakupionych w sklepach muzycznych. Swą bogatą płytotekę liczącą kilka tysięcy pozycji rozwijam z powodzeniem od dwudziestu lat.

najlepszy-dj-na-wesele-www.djbartii.pl_.jpg

Jak mnie oceniają

MOI KLIENCI

Po więcej ocen zapraszam na mój profil

Po więcej ocen zapraszam na mój profil

Twoje wesele, moja pasja

Dj – Wodzirej uwielbiający swą profesję